Arbëri

LDK-ja diskuton për situatën politike dhe situatën me Covid-19

LDK-ja diskuton për situatën politike dhe situatën me Covid-19

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen e Kryesisë në të cilën është diskutuar situata politike në vend dhe gjendja me COVID-19.

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, tha se nuk është diskutuar shkarkimi i ministrit të Shëndetësisë Armend Zemaj, pas rasteve të fundit.