Arbëri

Mot i ndryshueshëm në Kosovë, nga nesër relativisht nxehtë

Mot i ndryshueshëm në Kosovë, nga nesër relativisht nxehtë

Kjo javë do të jetë me mot jo stabil, vranësira, rreze dielli, por edhe reshje shiu të shoqëruara me shkarkime rrufesh.

Kjo situatë e motit do të stabilizohet nga dita e mërkurë duke mundësuar mot stabil dhe relativisht të nxehtë.