Arbëri

Driton Selmanaj rezulton pozitiv me COVID-19

Driton Selmanaj rezulton pozitiv me COVID-19
Foto: Koha / Arkiv

Zëvendëskryeministri i Kosovës nga Lidhja Demokratike, Driton Selmanaj, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

“Dje e kam bërë testin për covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv. Specialistët shëndetësor po më thonë që jam a-simptomatik”, ka njoftuar Selmanaj.