Arbëri

Mot i ndryshueshëm në Kosovë javën e ardhshme

Mot i ndryshueshëm në Kosovë javën e ardhshme

Moti në Kosovë javën e ardhshme do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe intervale më të gjata me diell.

Pasditet do të shoqërohen herë-herë edhe me reshje lokale shiu.