Arbëri

Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

Në Kosovë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm.

Gjatë ditës, në disa vende moti do të jetë me diell dhe vranësira, por në disa vende parashihet të ketë reshje shiu dhe shkarkime rrufesh.