Arbëri

Tre të vdekur dhe 121 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Tre të vdekur dhe 121 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Tre persona kanë vdekur dhe 121 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Në 24 orët e fundit, e kanë humbur betejën me COVID19 një 70-vjeçar nga Tirana, 71-vjeçar nga Lushnja dhe një 81-vjeçar nga Korça.