Arbëri

Isa Mustafa e quan “të pamatur, e të pavend” komentin e Lajçakut

Isa Mustafa e quan “të pamatur, e të pavend” komentin e Lajçakut
 

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar pas deklarimeve të dërguarit Special të BE-së për dialog, Miroslav Lajçak se “Kushtetuta e Kosovës nuk është bibël dhe mund të ndryshohet”.

Në një deklaratë për “KOHËN”, Mustafa e ka cilësuar këtë koment si “të pamatur dhe të pavend”.