Arbëri

Tre të vdekur dhe 295 raste të reja me COVID-19 sot në Shqipëri

Tre të vdekur dhe 295 raste të reja me COVID-19 sot në Shqipëri

Tre persona kanë vdekur dhe 295 raste të reja me koronavirus janë regjistruar të hënën në Shqipëri.

Siç ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, 96 persona janë shëruar, duke çuar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 10167.