Arbëri

Prishtina vazhdon të ketë numrin më të madh të rasteve me koronavirus, ndalohen vizitat në burgje

Në 169 ka shkuar numri i të infektuarve me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit.

Ndërsa dy persona kanë vdekur nga Covid-19, një pacient i Klinikës Infektive dhe një në Mjekimin Intensiv, duke e çuar në 659 numrin e të vdekurve, raporton KOHA.