Arbëri

Parashikimi i motit për vikend dhe gjatë javës së ardhshme në Kosovë

Parashikimi i motit për vikend dhe gjatë javës së ardhshme në Kosovë
Foto: Arben Llapashtica / KOHA

E shtuna në Kosovë pritet të ketë shtim vranësirash.

Prishtina Weather ka parashikuar se reshjet e dobëta të shiut mund të nisin gjatë pasdites.