Arbëri

Albin Kurti pozitiv me COVID-19

Albin Kurti pozitiv me COVID-19

Ish-kryeministri i Kosovës dhe lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka rezultuar pozitiv në COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Facebook, të mërkurën.