Arbëri

Java e fundit e nëntorit në Kosovë parashihet e qetë

Java e fundit e nëntorit në Kosovë parashihet e qetë
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se java e fundit e muajit nëntor parashihet të jetë kryesisht e qetë.

“Në mëngjes me ngrica të dobëta, ndërsa gjatë ditës me diell dhe vranësira të pjesshme”, njofton IHMK-ja.