Arbëri

Hoti: S’ka datë se kur do të mbahet tryeza për presidentin, me këtë po merret Mustafa

Foto: KOHA
 

Kryeministri i Kosovës, dhe nënkryetari i LDK-së, Avdullah Hoti, nuk ka dhënë ndonjë datë se kur do të mbahet tryeza e partive politike për çështjen e presidentit.

Ai ka thënë se më këtë po merret kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, bën të ditur EO.