Arbëri

Mustafa: Jemi të gatshëm për zgjedhje, LDK-ja organizohet për fitore

Foto: Alban Bujari / Koha
Foto: Alban Bujari / Koha / Arkiv
 

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Isa Mustafa, ka thënë edhe njëherë se sot në Kryesinë e kësaj partie, u diskutua për zgjedhjet e reja, pas takimeve disaditore që ai i kishte me kryetarë të degëve.

Mustafa nëpërmjet Facebook-ut, thotë se LDK-ja është e gatshme për zgjedhje dhe do të organizohet për fitore.