Arbëri

18 vjet nga vrasja e Tahir Zemajt - Mustafa kërkon drejtësi: Kriminelët të marrin dënimin e merituar

 

Sot janë bërë 18 vjet prej vrasja e kolonel Tahir Zemaj, Enis Zemaj dhe Hasan Zemaj.

Në 18 vjetorin e vrasje së tyre, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka thënë se lajmi për vrasjen e tyre ishte tronditës.