Arbëri

Limaj mbledh rreth 60 anëtarë të partisë në vendlindje, vetëm një me maskë

 

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka takuar sot në Banjë të Malishevës, që është edhe vendlindja e tij, strukturat e partisë në prag të fushatës zgjedhore për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në fotot e postuara nga Limaj, shihen gati 60 persona, e prej tyre vetëm një me maskë, ndonëse është kohë pandemie dhe me rekomandimet e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, nuk lejohen grumbullimet e tilla. Për më tepër, rekomandohet distancë dhe mbajtje e maskës.