Arbëri

Likaj konfirmon se mësimi fillon më 18 janar

Foto: Driton Paçarada / Koha
 

Ministri në detyrë i Arsimit, Ramë Likaj, ka konfirmuar se mësimi do të fillojë më 18 janar.

Përmes një postimi në Facebook ai ka bërë të ditur se sot ka takuar drejtorët e Drejtorive Komunale të Arsimit dhe ka kërkuar që të bëhen përgatitjet e nevojshme për gjysmë vjetorin e dytë që do të fillojë më 18 janar 2021.