Arbëri

Mustafa e quan rebele ushtruesen e detyrës së presidentes

Mustafa e quan rebele ushtruesen e detyrës së presidentes
Foto: KOHA
 

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka deklaruar se ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, është ushtruese e papërgjegjshme e rolit që ushtron.

Mustafa ka shkruar se Osmani po abuzon përmes sjelljeve rebele për interesat e saj dhe të VV-së.