Arbëri

21 të vdekur nga COVID-19 dhe 777 raste të reja në Shqipëri

21 të vdekur nga COVID-19 dhe 777 raste të reja në Shqipëri
Foto: Ilustrim
 

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka njoftuar se janë infektuar 777 persona me COVID-19 në 24 orët e fundit.

Kanë vdekur edhe 21 persona si pasojë e koronavirusit.