Arbëri

Të enjten vendoset nëse shkollat do të shkojnë në pushim nga 22 marsi

 

Komiteti për Vlerësimin dhe Koordinimin e situatës epidemiologjike kundër COVID-19 do të marrë vendim të enjten në lidhje me pushimin e paralajmëruar për shkollat nga data 22 mars.

Lajmin e ka konfirmuar për KOHËN zëvendësministri në detyrë i Arsimit dhe Shkencës, Xhavit Rexhaj.