Arbëri

Millaku sfidon Haskukën, paraqet kandidaturën për kryetare të Prizrenit

Millaku sfidon Haskukën, paraqet kandidaturën për kryetare të Prizrenit
 

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku, ka shpallur kandidaturës për kryetare të komunës së Prizrenit, për zgjedhjet lokale që do të mbahen këtë vit.

“Në prag të zgjedhjeve lokale të vjeshtës para organeve të Lëvizjes dhe para aktivistëve dua të paraqes kandidaturën time për kryetare të komunës së Prizrenit”, ka shkruar ajo në Facebook.