Arbëri

12 të vdekur dhe 871 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

12 të vdekur dhe 871 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë
 

12 persona kanë vdekur dhe 871 raste me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Sipas njoftimit të IKSHPK-së shifrat e të infektuarve kanë dalë nga 5.502 mostra të marra.