Arbëri

Tetë të vdekur dhe 345 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Tetë të vdekur dhe 345 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë
 

Tetë persona kanë vdekur dhe 345 raste me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Këto të dhëna kanë dalë nga 3.208 mostra të marra.