Arbëri

Osmani uron PS-në për fitoren në zgjedhjet në Shqipëri

 

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka uruar Partinë Socialistë për fitoren në zgjedhjet parlamentare të Shqipërisë të mbajtura më 25 prill.

Osmani përmes Twitterit ka përgëzuar Partinë Demokratike dhe gjitha partitë e tjera për garën zgjedhore.