Arbëri

Rama: Kurrë s’e kam mbështetur ndryshimin e kufijve mes Kosovës dhe Serbisë

 

Rama: Kurrë s’e kam mbështetur ndryshimin e kufijve mes Kosovës dhe Serbisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i ka quajtur shpifje raportimet e mediumit gjerman, Derstandard, rreth marrëveshjes Kosovë-Serbi, ku Edi Rama kishte thënë se është pro një marrëveshjeje që do përfshinte korrigjim kufijsh.