Arbëri

Një qytetare në Ferizaj dorëzon në Polici kuletën e humbur, identifikohet pronarja

Foto: Ilustrim
 

Një qytetare nga Ferizaj ka dorëzuar në Policinë e Kosovës një kuletë të humbur, e cila i takonte një gruaje 28-vjeçare.

Rasti ka ndodhur të premten në orën 22:00, ndërsa në kuletë thuhet se ishin 213 euro, letërnjoftimi i saj dhe një dokument tjetër.