Arbëri

Tre të vdekur dhe 40 raste me COVID-19 në Kosovë

 

Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 2.135 mostra prej të cilëve rezultojnë 40 raste pozitive me COVID-19.

IKSHPK-ja njofton edhe për 3 raste të vdekjes .