Arbëri

Tre të vdekur dhe 37 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

 

Tre persona kanë vdekur dhe 37 raste me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, janë kryer 1862 teste.