Arbëri

Ministri Vitia dhe kryetarët e komunave sot diskutojnë për lirim të masave anti-Covid

Foto: Ilustrim
 

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia dhe kryetarët e komunave do të diskutojnë sot për masat e reja anti-Covid, përkatësisht për anulimin e shumë prej masave të deritashme.

Takimi do të jetë virtual dhe do të nisë në orën 10:00, ka bërë të ditur kryetari i Asociacionit të Komunave të Kosovës, Sazan Ibrahimi, njofton ksp-ja.