Arbëri

Asnjë i vdekur nga COVID-19 sot në Shqipëri, dy raste

Covid-19
 

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se kanë rezultuar vetëm dy raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri.

Nga 2.618 testime të kryera, kanë rezultuar pozitivë dy qytetarë: një në Tiranë dhe një në Berat, ndërkohë nuk ka asnjë viktimë nga COVID-19.