Arbëri

Kastrati i përgjigjet Mujës: Je një nga borxhlinjtë e RTK-së

Foto: Driton Paqarada / KOHA
 

Drejtori i Radio Televizionit të Kosovës, Ngadhnjim Kastrati, ka akuzuar kryetarin e Komisionit për Buxhet dhe Transfere, Armend Muja se ia ka pamundësuar të raportojë sot para komisionit.

Ai ka thënë se vetë Muja është një ndër borxhlinjtë e RTK-së.