Arbëri

Vetëm 1 rast pozitiv me COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit

 

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Shqipëri nuk është regjistruar asnjë humbje jete.

Gjithashtu, nga 1960 testime, janë konfirmuar 14 persona të shëruar dhe vetëm 1 rast i ri.