Arbëri

Dy të vdekur dhe 14 raste me COVID-19 sot në Kosovë

Coronavirus
 

Dy persona kanë vdekur dhe 14 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 19 persona janë shëruar ndërkaq janë kryer 1.764 testime.