Arbëri

Nesër temperatura deri në 36 gradë

 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të rritur atmosferik.

Në këto kushte do të mbajë mot kryesisht me diell dhe stabil.