Arbëri

Një i vdekur dhe 221 raste me COVID-19 sot në Kosovë

 

Një person ka vdekur dhe 221 raste me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë testuar 3160 mostra. Ndërkaq janë shëruar 21 persona.