Arbëri

Shqipëri: Katër të vdekur dhe 740 raste të reja me COVID-19

 

Katër persona kanë vdekur në Shqipëri si pasojë e  koronavirusit, në 24 orët e fundit.

Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 5544 testime të kryera gjatë ditës së fundit, 740 prej tyre rezultuan pozitive.