Arbëri

IKSHPK-ja bën thirrje të ndalen tubimet publike

Foto: KOHA
 

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka bërë thirrje për respektim të masave anti-COVID.

Përmes një njoftimi në Facebook, IKSHPK-ja ka thënë se numri i rasteve pozitive dhe vdekjeve vazhdon të jetë i lartë dhe brengosës.