Arbëri

15 të vdekur dhe 594 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

 

Ministria e Shëndetësisë, ka raportuar për 15 persona të vdekur si pasojë e Covid-19.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 4,625 testime, ndërsa kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 594 persona.