Arbëri

Moti sot, i vranët

 

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se në viset më të larta do të ketë edhe riga të dobëta të shiut.