Arbëri

Haskuka: Diferenca me partitë tjera është shumë e madhe

 

Mytaher Haskuka i Lëvizjes Vetëvendosje ka bërë thirrje të komisionerët dhe vëzhguesit që të monitorojnë situatën.

Ai ka thënë se kanë dyfishuar votën krahasuar me vitin 2017.