Arbëri

Një i vdekur dhe 17 raste me COVID-19 sot në Kosovë

 

Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën, derisa nga 2.355 testime, 17 persona kanë rezultuar pozitivë.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 86 pacientë, duke çuar numrin e të shëruarve në 157.022.