Arbëri

Hotelierët paralajmërojnë protesta masive nëse nuk lirohen masat anti-COVID

 

Drejtori i Odës së Hotelerisë dhe Turizmit, Visar Demolli, ka thënë se më të prekurit nga masat anti-COVID janë hotelierët.

Sipas tij, nga një takim që është mbajtur të martën mes hotelierëve ka dalë kërkesa që deri të premten duhet të lirohen masat edhe për këtë sektor.