Arbëri

Rama reagon pas tragjedisë në Gllogjan

 

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar pas tragjedisë në Gllogjan, ku mbetën të vdekur tre persona dhe një i plagosur.

Rama përmes Twitterit u shprehu ngushëllime familjeve të të vrarëve, ndërsa tha se autori meriton ndëshkimin ekstrem të drejtësisë.