Arbëri

Kurti: Informacionet lidhur me rastin në Gllogjan po shtohen, ende s’kemi të dyshuar

 

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se informatat lidhur me vrasjen në Gllogjan janë duke u shtuar, porse ende nuk kanë një të dyshuar.

Në sulmin ndaj një autobusi me nxënës në Gllogjan të premten, janë vrarë dy nxënës dhe shoferi i autobusit.