Arbëri

“Ecim për Adrianën”, solidarizim i gjerë me aktoren

 

Një ecje solidarizimi do të mbahet të martën për aktoren dhe deputeten Adriana Matoshi e cila sot gjatë ditës njoftoi se i është rikthyer tumori në tru.

Sipas njoftimit ecja do të mbahet nga sheshi “Zahir Pajaziti” deri te Teatri Kombëtar i Prishtinës.