Arbëri

Moti sot, ftohtë dhe me ngrica

Foto: Ilustrim
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që gjatë ditës së sotme të mbajë mot kryesisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius.