Arbëri

Dy të vdekur dhe 1017 raste me COVID-19 sot në Shqipëri

 

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 4024 testime nga të cilat 1017 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit kanë vdekur dy qytetarë të prekur me Covid-19, ndërsa 1254 janë shëruar.