Arbëri

Moti në ditët e ardhshme i ftohtë, temperaturat do të zbresin deri -13 gradë

 

Moti në Kosovë në ditët e ardhshme do të mbajë i ftohtë dhe do të ketë reshje bore.

Reshjet e borës do të fillojnë nga sonte e për të vazhduar edhe nesër në disa zona.