Arbëri

Moti në Kosovë në dy ditët e ardhshme me diell e pjesërisht i vranët

 

Në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell e pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të sillen ndërmjet minus 2 dhe 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet mes 9-12 gradë Celsius.