Arbëri

Temperatura të ulëta sot në vend

 

Gjatë ditës së sotme do të mbaj mot me diell dhe vranësira. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale do të jenë -4 deri në -2 gradë Celsius.

Maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius.